Odvetné utkání s Hapoelem Galil Elyon

Naše extraligová U19 sehrála 13.8. od 15:45 ve Sportovním centru další utkání proti izraelskému soupeři. Bez odpočinku a přímo z dvoufázových tréninků jsme nastoupili k odvetě. Na žádost trenéra Hapoelu jsme herně pošetřili většinu hráčů ročníku 95. Týkalo se to především Mártyho, Šubeho a Dominika.

Hapoel Galil Eylon - BCM Nymburk  58 : 74  ( 12:24 22:12 12:24 12:14 )

První čtvrtinu jsme hráli basketbal plný kombinací a pohybu míče, svého soupeře jsme přehrávali dovednostmi,střelecky jsme se však nedostali z průměru. „Domácí tým“ se  nechal zatlačit v obraně, jeho střelbu v tomto období obstarávali pouze dva hráči a tak skóre po první čtvrtině 12:24, což bylo dobrým vstupem do utkání.Druhá čtvrtina byla ve znamení mnoha nepřesností, ztráty koncentrace a chyb v obraně na naší straně. Hapoel poměrně rychle využil vyrovnání hry, především pomocí úspěšných trojkových pokusů srovnal i bodové manko. V závěru čtvrtiny se dostal do kontaktu. Do poločasové přestávky odcházel tak v naději na možný dobrý výsledek v utkání, pouze se ztrátou dvou bodů 34:36
Po přestávce náš tým přepnul aaa replica watches o rychlost výš a snadno si vypracoval 15 bodové vedení.  Tým velmi dobře pracoval v obraně, vycházel i přechod na útočnou polovinu a zlepšili jsme i procento úspěšnosti v zakončení. Skóre po třech čtvrtinách z pohledu „domácích“ 46:60 byl pro nás uspokojivý. Poslední čtvrtka se již odehrála v poklidu, náš tým si podržel své vedení a zápas skončil 74:58 pro naše BCM.Utkání nám ukázalo v plné nahotě rezervy, na kterých musíme zapracovat což uděláme hned dnes na dvou trénincích.

Body : Senohradský 14 (3), Kozina 14 (2), Stegbauer 12 (1), Heinzl 12, Vaněk 8, Rykl 4 (1), Šubert 3 (1), Křepela 2, Bubeník 2, Vejtruba 2, Lukaševič 1, Zahrádka 0