Zlepšený výkon ve čtvrtém přípravném utkání

Ano tak by se dalo nazvat vystoupení a předvedená hra naší U19, která sehrála odvetné utkání  s izraelským soupeřem. Náš tým šel na palubovku  po těžkém dopoledním tréninku, přesto s jediným  cílem, provádět mnohem lépe IHČ jednotlivce nežli předchozí den.

BCM Nymburk U19  -  Ramat Hasharon  U18   68 : 48 ( 11 : 7   15 : 18   24 : 11   18 : 12 )

První dvě čtvrtiny se odehrávaly v oboustranně neurovnané hře, kterou umocňovala naše střelecká smůla. Neproměnili jsme minimálně 14 střel z bezprostřední blízkosti koše. Poločasové skóre  26:25 jen dokazuje potenci našich střelců. Po přestávce se obraz hry výrazně zlepšil. Týmu se dařilo plnit taktické pokyny, velmi dobře jsme bránili a po zisku míčů jsme úspěšně zakončovali. V této části hry jsme na palubovce jasně dominovali.Škoda, že jsme v závěru třetí čtvrtiny, za stavu 50:30, nechali dvěma slepenými trojkami soupeře znovu nadechnout. Čtvrtá část utkání měla podobný vývoj jako předchozí čtvrtina a utkání jsme v poklidu přivedli do vítězného konce. Zasloužená výhra, ale především zlepšený výkon každého jednotlivce vyloudil malý úsměv na trenérově tváři. Tým má před sebou ještě mnoho týdnů přípravy a tím i prostoru pro práci na zlepšení a osvojení dovedností, taktiky, rychlosti i sehranosti.

Body : Stegbauer 18, Senohradský 13, Svoboda 12, Kozina 9, Heinzl 8, Vaněk 3, Bubeník 2, Vejtruba 2, Šubert 1.