Portál pro trenéry „24vterin.cz“ rozšiřuje svůj obsah

Basketbalový portál pro trenéry 24vterin.cz, který je společným projektem České basketbalové federace a ČEZ Basketball Nymburk, rozšiřuje svůj obsah. Uživatelům od poloviny března nově  nabízí o dvě sekce více. První novinka má název 1 na 1. 

Basketbalový portál pro trenéry 24vterin.cz, který je společným projektem České basketbalové federace a ČEZ Basketball Nymburk, rozšiřuje svůj obsah. Uživatelům od poloviny března nově nabízí o dvě sekce více.

První novinka má název 1 na 1. Jedná se o krátký video rozhovor s vybraným trenérem o jeho trenérských názorech a zkušenostech s cílem zviditelnit trenérskou profesi a zdůraznit její význam. Úvodním počinem v této sekci je rozhovor Tomáše Budky s úspěšným trenérem BK IMOS Brno a bývalým trenérem reprezentace Janem Bobrovským. Toto video je k dispozici i pro neregistrované uživatele webu zde.

Druhou novinkou je trenérský bulletin Čti a reaguj, který přináší metodické texty zaměřené na vybranou basketbalovou tematiku. Bulletin bude zpracovávat Martin Chmel, nový pracovník ČBF pověřený sběrem informací, dokumentací a technickou podporou. První číslo bulletinu se zaměřilo na téma „Close out“ a můžete si ho, i jako neregistrovaný uživatel, prohlédnout zde.

Chcete-li mít přístup k dalším vydáním rozhovorů "1 na 1", bulletinů "Čti a reaguj" nebo k celému obsahu trenérského webu, registrujte se zdarma na 24vterin.cz.

Trenérská knihovna „24vterin.cz“ je společným projektem České basketbalové federace a basketbalového klubu ČEZ Basketball Nymburk. Po roce a půl činnosti má celkem devět sekcí, 1156 registrovaných uživatelů a 442 příspěvků. Zaznamenány jsou přístupy z New Jersey, Bangkoku i ruského Tatarstánu. Nejvíce přístupů je z Prahy. Průměrná doba, kterou uživatel na webu stráví, je 4,29 minut.

Hlavním posláním je po bezplatné registraci zpřístupnit všem zájemcům, kteří mají za cíl zlepšovat a zefektivňovat vedení tréninkového procesu basketbalu dětí, mládeže i dospělých, různé trenérské materiály. Web je určen všem. Tedy již zkušeným trenérům i těm, kteří s trenérskou prací teprve začínají, potenciálním zájemcům o trenérskou profesi, ale i mnoha jiným, kteří mají chuť podílet se jakkoliv na sportovní přípravě basketbalistek a basketbalistů. Úroveň vedených hráček a hráčů nerozhoduje, neboť na správně vedený tréninkový proces mají nárok začátečníci i pokročilí, talentovaní i méně talentovaní, výkonnostní i vrcholoví, amatéři i profesionálové.

BCM Nymburk
11.04.2014 - 9:23