Královští Sokoli

BK ISKRA Svit

BKM Lučenec

Porazili jsme Bayern Mnichov!!!!

V úvodním utkání jsme nastoupili proti slavnému celku Bayernu Mnichov, který v předchozím zápase zvítězil o 30 bodů. Do zápasu jsme vletili velmi koncentrovaně a zvítězili jsme 69:60. První čtvrtinu jsme vyhráli rozdílem třídy 26:8. Poté však Bayern přidal a nám se přestalo tolik dařit a soupeř začal stahovat. Přesto jsme v poločase vedli o 13 bodů. Po změně stran jsme navázali na výkon z první čtvrtiny a koncentrovanou hrou jsme si vytvořili 25 bodový náskok, bohužel jsme se však kvůli agresivní obraně a částečné nepřízni rozhodčí dostali do problémů s fauly.

V úvodním utkání jsme nastoupili proti slavnému celku Bayernu Mnichov, který v předchozím zápase zvítězil o 30 bodů. Do zápasu jsme vletili velmi koncentrovaně a zvítězili jsme 69:60. První čtvrtinu jsme vyhráli rozdílem třídy 26:8. Poté však Bayern přidal a nám se přestalo tolik dařit a soupeř začal stahovat. Přesto jsme v poločase vedli o 13 bodů. Po změně stran jsme navázali na výkon z první čtvrtiny a koncentrovanou hrou jsme si vytvořili 25 bodový náskok, bohužel jsme se však kvůli agresivní obraně a částečné nepřízni rozhodčí dostali do problémů s fauly. V poslední čtvrtině se nám postupně vyfaulovali Kurka, Nečas, Kotásek a Šiler a to spolu se zranění Adama Bubeníka (výron) způsobilo z poslední čtvrtiny čekání na konec. Přesto jsme vítězství uhájili i s klukama co nastupují za tým U13 na palubovce. Výborné utkaní odehrál Honza Mráz, který si s přehledem poradil s nátlakovou obranou soupeře!
Body : Kolář 14, Kotásek 12, Kurka a Bubeník 10, Mráz 8, Svoboda 6, Nečas 5, Šiler 4