a
b
s
o
l
v
e
n
t
i

BC Geosan Kolín

DEKSTONE Tuři Svitavy

Egoé Basket Brno

Cal State Fullerton Titans

ČEZ Basketball Nymburk

Egoé Basket Brno

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BK ISKRA Svit

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BKM Lučenec

Královští Sokoli

Zaskočili jsme Bayern

Naše juniorská U19 sehrála v sobotu své první turnajové utkání s Bayerem Mnichov. Bayern se představil jako velice silný celek. Velmi tvrdá, agresivní osobní obrana s rychlým protiútokem, tolik příznačná pro německý basketbal se utkala s dobře organizovanou hrou nejen v obraně, ale i v útoku, kterou produkoval náš tým.

V prvním utkání turnaje jsme porazili velmi silný a slavný tým Bayern Mnichov. BCM Nymmurk U19 : Bayern Mnichov U19  53:50. Body: Stegbauer 13, Senohradský 13, Heinzl 12, Svoboda 7, Kozina a Šubert 4

aše juniorská U19 sehrála v sobotu své první turnajové utkání s Bayerem Mnichov. Bayern se představil jako velice silný celek. Velmi tvrdá, agresivní osobní obrana s rychlým protiútokem, tolik příznačná pro německý basketbal se utkala s dobře organizovanou hrou nejen v obraně, ale i v útoku, kterou produkoval náš tým. Skóre jednotlivých čtvrtin celého utkání vyjadřují vyrovnanost obou týmů. Utkání nakonec pro sebe rozhodli naši junioři, kteří své vítězství vytěžili z lepšího výkonu v prvních dvou čtvrtinách (14:12, 13:9).Výborná hra obou týmů, které předváděly rychlý, náročný basketbal, ukázala fyzickou odolnost naší kluků.

 Náš tým U 19 se zúčastnil turnaje v německém Bambergu, který byl velmi dobře obsazen ligovými týmy německé nejvyšší soutěže juniorů. Kromě našich U19 se turnaje také zúčastnil tým pražských USK, Bayernu Mnichov, TSV Breitengűßbach(Bamberg), Paderborn Baskets a s´Oliver Baskets Würzburg. Kvality těchtodružstev zaručovaly, že turnaj bude mít velmi vysokou úroveň.Už páteční předehrávka všech čtyř německých týmů naznačila sílu Bayernu a TSV, mistrů německé soutěže. Tyto týmy své úvodní utkání ve svých skupinách jednoznačně vyhrály. 

pátek 6.9.

Bayern Mnichov –Paderborn Baskets 58:43

s´Oliver Baskets Würzburg – TSV Breitengüßbach 50:72 

Podle turnajového klíče bylo šest týmů rozděleno do dvou skupin po třech. Naši junioři ve skupině A měli za soupeře Bayern Mnichov a Paderborn Baskets. Skupinu B tvořily, domácí tým TSV Breitengüßbach(Bamberg), s´Oliver Würzburg a USK Praha. 

Fotogalerie

Junioři U19A
07.09.2013 - 0:00