Vídeň Timberwolves - BCM Nymburk 81:76

Na poslední dvě přípravná utkání jsme vyrazili do Rakousku. Soupeřem na byl finalista loňského ročníku rakouské ligy U17, tým z Vídně, který měl ve svém středu tři rakouské reprezentanty. Na klucích se projevila náročná cesta a zpočátku na nás bylo velmi vidět, že nám chybí potřebná agresivita. To mělo za následek, že jsme v poločase prohrávali 43:34. Po domluvě v šatně jsme se zlepšili, přidali v obraně a soupeře doháněli.

Na poslední dvě přípravná utkání jsme vyrazili do Rakousku. Soupeřem na byl finalista loňského ročníku rakouské ligy U17, tým z Vídně, který měl ve svém středu tři rakouské reprezentanty. Na klucích se projevila náročná cesta a zpočátku na nás bylo velmi vidět, že nám chybí potřebná agresivita. To mělo za následek, že jsme v poločase prohrávali 43:34. Po domluvě v šatně jsme se zlepšili, přidali v obraně a soupeře doháněli. Bohužel vždy, když jsme se přiblížili na rozdíl jednoho koše, tak jsme neproměnili volnou střelu nebo soupeř trefil z těžké pozice. Konečný výsledek 81:76 je pro obě strany zasloužený, prokázali jsme ve druhém poločase, že basket hrát umíme, ovšem za výkon předvedený v první části jsme si výhru nezasloužili.

Body: Sarna 19, Štěpán 14, Kotásek 12, Ivan 9, Kolář a Kurka 7, Nečas 5, Kosík 3