BA Nymburk : Gran Canaria 74:85 (34:40)

V prvním utkání na nás čekal velice kvalitní soupeř z města Gran Canaria. Tento tým si v letošní sezoně vybojoval účast ve Final 8 nejvyšší juniorské soutěže ve Španělsku. Do utkání jsme nevstoupili dobře. Na našich hráčích byla vidět nervozita  a respekt ze soupeře, který byl velice dobře atleticky vybaven.

V prvním utkání na nás čekal velice kvalitní soupeř z města Gran Canaria. Tento tým si v letošní sezoně vybojoval účast ve Final 8 nejvyšší juniorské soutěže ve Španělsku. Do utkání jsme nevstoupili dobře. Na našich hráčích byla vidět nervozita  a respekt ze soupeře, který byl velice dobře atleticky vybaven. Po začátku 2:9 následovat time out, po kterém kluci zjistili, že protihráči jsou také jen lidé a začali hrát svoji hru. V poločase jsme prohrávali 34:40. Nástup do třetí čtvrtiny se nám nepovedl a po zbytečných ztrátách a ukvapených rozhodnutích v útoku náš tým prohrával rázem o 20 bodů. Kluci však utkání nevzdali a ve čtvrté čtvrtině jsme se k soupeři přiblížili až na rozdíl 8 bodů, avšak na obrat nebylo dostatek času. Utkání jsme prohráli nakonec rozdílem 11 bodů.

Body: Kolář 14, Ivan 13, Dlugoš 12, Bubeník 9, Kotásek, Sarna a Kurka po 6, Šiler 5, Vitek 2, Štěpán 1.