Pozvánka na víkend

Juniory do 19 let čekají o víkendu v extralize dvě těžká utkání proti svým vrstevníkům z USK Praha a Lokomotivy Plzeň. Vstup do třetí extraligové sezony obstará souboj dvou nejlepších týmů loňského ročníku extraligy. 

Juniory do 19 let čekají o víkendu v extralize dvě těžká utkání proti svým vrstevníkům z USK Praha a Lokomotivy Plzeň.

Vstup do třetí extraligové sezony obstará souboj dvou nejlepších týmů loňského ročníku extraligy. USK Praha několikanásobný a současně úřadující mistr ČR změří síly s dvojnásobným vicemistrem České republiky BCM Nymburk. Zápas začíná v sobotu 12.10. v 16:30 hodin v hale ZŠ Komenského.

V neděli ve tři čtvrtě na dvanáct začne druhý zápas našich juniorů. Do Nymburka přijede vloni šestý po základní části tým Lokomotiva Plzeň. Západočeši si však v minulé sezoně v play-off vybojovali účast v závěrečném turnaji čtyř nejlepších na Folimance a nakonec byli jediným týmem, který úřadující mistry v turnaji porazil.

Zápasy slibují vysokou úroveň basketbalu, kterou stojí zato vidět. V hale ZŠ je však basketbalový program bohatý po celý víkend. Na palubovce se v sobotu a neděli odehraje po čtyřech zápasech. Hrát budou 2.ligu ženy A, rezervní tým juniorů do 19 let ligu a ligové parametry bude mít i zápas nymburských žáků do 15 let. Přesné časy najdete na stránkách klubu. Připomínáme, že občerstvení je během celého dne zajištěno přímo v hale.    

BCM Nymburk
11.10.2013 - 8:23