OKK Tuzla : BA Nymburk 55 : 58

V prvním utkání turnaje nás čekal bosensky mistr Tuzla. Vyškove velmi vyspělý tým, který disponoval opravdu vyrovnaným kádrem.

Do zápasu jsme vstoupili celou řadou nepřesnosti a vedení soupeře 0-8 byl signálem k rychlému oddechovému času.  Po něm přišla do naší hry přesnost, pestrost a odvaha. Celý první poločas se nikdo neutrhl do většího trháku a v poločas svítil na tabuli stav 32-30 pro naše borce. Druhá půle byla lítým bojem o každý míč. V ní jsme nakonec soupeře přetlačili a vstoupili do turnaje výhrou.

Body: Svoboda 15, Bubeník, Ivan a Kotásek po 7, Kolář 6, Kurka, Sarna, Bělohradský, Dlugoš po 4.