BA Nymburk : PIRÁTI HAMBURK 59-56

V nedělním brzkém čase, který se v noci přehoupnul na letní režim, nás čekal houževnatý a velmi disciplinovaný soupeř z německého Hamburku. Do utkání jsme vstoupili soustředěně a hned od úvodu si vybudovali vedení 13-4 po 3 minutách. Soupeř se však svoji tvrdosti bod po bodíku vracel.

V nedělním brzkém čase, který se v noci přehoupnul na letní režim, nás čekal houževnatý a velmi disciplinovaný soupeř z německého Hamburku. Do utkání jsme vstoupili soustředěně a hned od úvodu si vybudovali vedení 13-4 po 3 minutách. Soupeř se však svoji tvrdosti bod po bodíku vracel, a tak se šlo o poločase do šaten s mírným vedením 31-27 pro naše barvy. Druha půle byla  jako přes kopírák - super vstup a rychle vedení fake uhren o 12 bodů. Nevzdávající  se soupeř svým houževnatým způsobem hry nevoněl naší technicky založené  hře, a tak se opakoval scénář z první půle. V koncovce utkání jsme však  prokázali pevné nervy a utkání kontrolovali. Vítězství ve skupině nás posunulo do semifinále, kde nás čeká druhý tým skupiny A. Ta je celkem zamotaná, a tak si ještě na jméno semifinálového soupeře počkáme.

Body: Svoboda 20, Kolář a Kotásek po 9, Bubeník 8, Vitek, Sarna a Senohradský po 3, Dlugoš a Kurka po 2.