Závěrečný turnaj o pořadí (6.-8. místo skupiny B) v žákovské lize kategorie U14

Postupně jsme se utkali s hráči Basket Poděbrady a BK Pardubice B. V první utkání proti týmu Basket Poděbrady jsme měli méně štěstí než soupeř.Těsně před koncem základní hrací doby se nám vyfaulovali 4 hráči a to byl rozhodující faktor.

V sobotu BA Nymburk pořádala na domácí palubovce závěrečný turnaj o pořadí (6-8 místo skupiny B) v žákovské lize kategorie U14.

Postupně jsme se utkali s hráči Basket Poděbrady a BK Pardubice B.

V prvním utkání proti týmu Basket Poděbrady jsme měli méně štěstí než soupeř. Těsně před koncem základní hrací doby se nám vyfaulovali 4 hráči a to byl rozhodující faktor, který nám vzal naději do prodloužení. Soupeř této skutečnosti s přehledem využil a zaslouženě zvítězil. Oba týmy se nevyvarovaly mnoha nepřesností v základních činnostech jednotlivce, které k této věkové kategorii neodmyslitelně patří.

Naši kluci podali bojovný výkon, kdy do poslední chvíle základní hrací doby měli velkou šanci na vítězství.

Důležitější však je, že jejich přístup k tréninku a utkání značí velké zaujetí a nadšení.

Naším cílem je, aby vytrvali v zápalu, kdy trénink, dobré louis vuitton taschen fake výsledky ve škole, vzájemná podpora a respekt se stanou jejich stálými hodnotami.

BA Nymburk U14 : Basket Poděbrady    64 :71  po prodloužení 59 :59  čtvrtiny: 11:20, 14:8, 14:12, 20:19 ,5:12

Body: Najman 18, Kábrt 8, Sapaly Nikola 8, Zdobinský, Janovský, Hodač po 6, Vosejpka, Košnar po 5, Vaníček 2, TH : 33/17, Fauly:   30/28

Ve druhém sobotním utkání proti pardubickému B týmu hráči BA předvedli zlepšený výkon jak v obrně, tak na útočné polovině.

Dostatek příležitosti ke hře dostalo všech 14 nominovaných hráčů.

Celoplošná osobní obrana, snaha o rychlý protiútok a v postupném útoku řešení situací jeden na jednoho se zařazením kombinací hoď a běž, byly základními prvky naší hry.

Zápas jsme vyhráli rozdílem třídy.

Jen nepolevit a pokračovat v nastoleném trendu.

V konečném pořadí jsme ve skupině B obsadili 6. místo.

5. místo Basket Poděbrady a 8. B tým Pardubic.

BK Pardubice B : BA Nymburk U14    51 :69         čtvrtiny: 11:10, 8:19, 13:19, 13:21

Body : Najman 16, Sapaly Nathan 14, Kábrt 12, Vosejpka 9, Vaníček 8, Zdobinský, Sapaly Nikola, Novák, Janovský po 2, Fauly : 19/13, TH : 20/9