DOMA S PŘEHLEDEM, Z VENKOVNÍCH PALUBOVEK S NEPOŘÍZENOU

O víkendu se zapojily do mistrovských soutěží další týmy - muži B U23, kadeti U17B, mladší žáci U14 a mladší minižáci U12. Plný poče bodů získali jen nejmladší, kadeti sehráli dva smolné zápasy a zbývající týmy prohráli výraznějším rozdílem.

Muži B

Už v pátek odjeli v redukované sestavě na Sokol Pražský muži B. Proti týmu, který se vloni umístil v první třetitě 1.lig neměli šanci na úspěch. Domácí stále vedli, ale do začátku druhé půle jen mírně. Pak ale Sokol bodově utekl až na konečných 85:56.

U17B

Rezervní tým kadetů do 17 let absolvoval dva smolné zápasy ne severu Čech. Jak proti Litoměřicím B, tak proti Ústí nad Labem jim chyběl jeden koš k vítěztví. V Litoměřicích prohráli 81:83, v Ústí byla smůla ještě větší, protože 59:61 prohráli až v nastaveném čase.

U14

Mladší žáci do 14 let se v Liberci drželi začátku poslední čtvrtiny. Pak ale domácí vytáhli obranu, dvakrát nám sebrali míč, rychle zakončili a nálada v obou týmech byla diametrálně jiná.My jsme se nedokázali zvednot střelcky a propast breitling replica mezi oběma týmy se rychle zvětšovala až na 67:49.

U12

I když byla hra ještě poplatná začátku sezony, nedostaly Poděbrady šanci v prvním zápase myslet na vyrovnaný průběh. V každé čtvrtině jsme do náskoku nějaké body přidali a na konci jsme měli na kontě dvojnásobek bodů, co soupeř (60:30). Ve druhém utkání, které se v této kategorii hraje jako nová soutěž, kde se například nemusí dodržovat pravidlo střídání pro minižáky (maximálně 2 čtvrtiny), jsme zapojili i nejmladší hráče, kteří si odbyli svou premiéru. I v tomto utkání jsme vyhráli 57:47.

Podrobnější komentáře (jak je trenéři napsali) najdete v rubrice VÝSLEDKY a ve fotogalerii jsou fotky ze zápasu.