SEDM KULÍ JAKO V SARAJEVU

Přesně tolik vítězství si zapsali naši hráči Basketbalové akademie v zápasech uplynulého víkendu. Skvělé je, že zápasů jsme hráli také sedm a navíc ani v jednom jsme se nemuseli na konci bát o výsledek.

Muži B sice hráli jako poslední, ale začněme s nimi. Tým Basket Košíře nestačil už v první polovině utkání a ve 25.minutě už prohrával drtivým rozdílem čtyřiačtyřiceti bodů 32:76. Pak trenér Bebeš stál všechny klíčové hráče a soupeř se dokázal nadechnout. Dokonce natáhl šňůru 20:0, když využíval našich ztrát k rychlým protiútokům. Za stavu 78:58 náš trenér opět poslal do boje elitní pětku a zápas se vrátil do zaběhlých kolejí.

Junioři U19 odehráli dva rozdílné zápas. Nejprve v pátek proti ambicióznímu SAM BŠM Brno, které vede bývalý hráč Brna Štěpán Vrubl a v sobotu proti nováčkovi extraligy z Jihlavy. První zápas byl po čertech vyrovnaný, ale jen do poločasu, ve druhém se najednou útok Brna rozbíjel o naši obranu a rozdíl utíkal přes desítku. V zápase proti BC Vysočina byla naše převaha patrná od prvních minut.

I když naši mladší minižáci U12 odjeli do Poděbrad v okleštěné sestavě a hrozilo louis vuitton väska kopia v případě vyfaulování dohrávání o čtyřech, dokázali zvládnout oba zápasy především na obranné polovině. V prvním zápase dali domácí 27 bodů, ve druhém jen 18.

Nejmladší minižáci U11 přivítali na domácí palubovce smíšený tým Slavoj Český Brod, který byl po replica rolex basketbalové stránce na tom hůře než náš. Jen v první čtvrtině prvního zápasu byl souboj vyrovnaný, pak se prosazovali už většinou jen naši hráči a oba duely jsme bez větších problémů dovedli do vítězného konce.