KADETI ZÍSKALI PRVNÍ VÝHRY

O víkendu pokračovaly další zápasy. Hrála pouze čtyři družstva celkem sedm zápasů. Čtyřikrát skončil zápas vítězstvím naši hráčů, třikrát byli spokojenější naši soupeři. Muži B poprvé padli, kadeti splnili na 50% a žáci U14 míří k extralize.

Muži B nenavázali na svá předešlá utkání a v nekompletní sestavě, chyběl Stegbauer a Dlugoš, protože  Jindřichův Hradec hrál v neděli v Ústí, podlehli na domácí palubovce celku Basket Košíře. Naši hráči se celé utkání trápili na útočné polovině hřiště, ale díky slušné obraně jsme se stále drželi na dostřel hostujícího celku a to až do třetí čtvrtiny, v té poslední čtvrtině nám přestala vycházet i dobrá obrana, a tak jsme po čtyřech úspěšných zápasech poprvé okusili hořkost porážky.

Kadeti do 17 let byli úspěšní na padesát procent a to jak extraligové A-čko, tak ligové B-čko. Kadeti hrající vyšší soutěž se v prvním utkání chtěli revanšovat z prvních dvou utkání, které prohráli, ale už po první polovině imitaciones de Rolex utkání proti Snakes Ostrava bylo jasné, že v tomto utkání to ještě nebude. Hodně zbytečných ztrát vedlo k prohře v prvním poločase o 10 bodů. Protože nevyšel ani vstup do druhého poločasu, prohráli jsme skoro o dvacet. V nedělním zápase bylo na hráčích vidět větší nasazení od prvních minut a lepší obrana, bodově jsme se však utrhli ve třetí čtvrtině, kterou jsme vyhráli 24:3.

Kadeti U17B zajížděli na svá utkání zase na venkovní palubovky do Prahy a také po dvou prohrách čekali na první úspěch. V sobotu jsme se u Tygrů Praha drželi jen do sedmé minuty. Výpadek na konci první čtvrtiny v podstatě rozhodl o utkání. Daleko vyšší hráči soupeře pálili i i z dlouhé vzdálenosti, my jsme se neprosadili ani zpod koše. Na USK v neděli už byli naši kadeti úspěšnější. Po vyrovnaném průběhu třiceti minut jsme ve čtvrté čtvrtině kolektivní hrou a zlepšenou obranou po zásluze zvítězili.

Žáci U14 pokračují ve spanilé jízdě. V prvním utkání doma se vysokou výhrou nad Holicemi osamostatnili na prvním místě tabulky ligy a mílovými kroky směřují do extraligy. Naši žáci lépe doskakovali a měli lepší úspěšnost střelby replica uhren deutschland kaufen z vymezeného území. V Litomyšli se mělo vyhrát snadněji, ale domácí nedarovali nic zadarmo. Předvedená hra možná nebyla tak pěkná, jak se čekalo. Nicméně náš tým zůstává i nadále bez prohry.