MLADŠÍ ŽÁCI DOKONČILI LIGU BEZ PROHRY

Muži B pokračovali v horších výkonech a prohráli i na palubovce posledního týmu soutěže. Naopak mladší žáci potvrdili svou dominanci v žákovské lize a bez ztráty jediného zápasu postoupili do extraligy. V extralize se však začíná od nuly. Mladší minižáci rozstříleli v prvním zápase Český Brod skoro o 100, ale ve druhém nebyli bodově tak úspěšní.

Muži B - 1.liga

Sokol Vyšehrad : Nymburk B  81:79

V posledním utkání roku 2018 jsme nechali domácím jejich druhé vítězství v sezoně, když kromě několika krátkých úseků byl Vyšehrad v mírném vedení. Nejvyšší náskok si domácí vytvořili až v poslední čtvrtině, kdy poprvé překročili desítku. Závěrečný nápor zastavil dříve, než se nám podařilo vyrovnat, závěrečný klakson. I když jsme byli v mnohých ukazatelích lepší, rozhodla větší úspěšnost domácích z pole a také velký počet doskočených míčů Sokola v obraně jen potvrzuje naši horší produktivitu střelby.

Body: Kolář 28, Kotásek 19, Novotný 17, Kulich 11, Holoubek 3, Mareš 1, trojky: 5:8, doskoky: 51:43 (z toho útočné doskoky: 11:15), ztráty: 26:20, čtvrtiny: 17:11, 15:16, 24:30, 25:22

Mladší žáci U14 - liga

V posledním kole základní skupiny ligy U 14 jsme v sobotu zavítali na palubovku Pelhřimova a v neděli na palubovku Kolína. V obou dvou utkáních naše družstvo zvítězilo a stálo se vítězem skupiny D bez jediné porážky.

Sojky Pelhřimov : BA Nymburk   62:71

V sobotním utkání proti Pelhřimovu, který je na druhém místě jsme od začátku utkání vedli a soupeři jsme nedali žádnou šanci.  V dalších částech utkání dostali šanci všichni hráči z lavičky, kteří jenom vedení jsme neustále drželi na rozdíl deseti až dvaceti bodů až ke konečnému výsledku 62:71. I když se naše družstvo muselo obejít bez hráčů U 13,. Kteří startovali na turnaji v Ostravě, nehrálo dobře v obraně a hlavně nedávalo lehké koše. Také střelba trestných hodů byla velmi špatná 32/13.

Body: Kolář 20, Janota 13, Dohnal 11,  Ryl 10, Jakubal 8, Kejmar 6, Střítežský 3, TH:  32/13  fauly: 16  trojky: 4, čtvrtiny: 11:16, 11:18, 12:17, 28:20

BA Nymburk : BC Kolín  44:65

V nedělním utkání proti Kolínu, naše družstvo nenechalo nic náhodě a od začátku utkání vedlo a vypracovalo si dvacetibodový náskok, aby mohli hrát všichni hráči z lavičky. V další části utkání si zahráli všichni hráči, kteří výsledek jenom udržovali. Opět jako v sobotu byla velmi špatná střelba TH  22/6 a hodně ztrát míčů, jinak by výsledek byl mnohem lepší.

Body: Kolář 23, Janota 13, Dohnal 9, Jakubal 7, Střítežský 5, Ruffer 3, Valenta 2, Kejmar 2, Ryl 1, TH: 22/6, fauly:18, trojky 1, čtvrtiny: 10:17, 12:14, 6:18, 16:16

Mladší minižáci U12 - krajský přebor

Český Brod : BA Nymburk 18:112

Do zápasu jsme vstoupily dobře hned od začátku a vybudovali jsme si tak velmi rychle dostatečný náskok, který jsme po celý zbytek zápasu postupně navyšovali a zápas tak skončil  velkým rozdílem v náš prospěch.

Body: Újezdský 18, Kovač 16, Ehl, Hendrych 15, Hamtil, Davídek 12, Kubálek 10, Nosál 6, Nováček 5, Hazdra, Ševčík 2, čtvrtiny: 9:35, 0:22, 3:23, 6:32

Český Brod : BA Nymburk 16:62

Druhý zápas se odehrával v podobném duchu jako ten první. Sice jsme nastříleli rolex replica méně bodu, ale pro jednoznačné vítězství jsme si i přesto došli.

Body:  Nosál 14, Kovač 7, Hamtil, Hazdra, Ehl, Hendrych 6, Nováček 5, Davídek, Újezdský 4, Kubálek, Ševčík 2, čtvrtiny: 4:20, 0:17, 2:14, 10:11