JUNIOŘI SI ZAVAŘILI, U13 JSOU PŘEBORNÍKY KRAJE

Junioři prováhali možnost ukončit čtvrtfinálovou sérii a za stavu 2:2 jedou po Velikonocích do Prostějova, kde se rozhodne. Oslabení starší žáci nestačili ani na Písek ani na pražské Tygry. Starší minižáci se v krajském finále pochlapili a Benešov poradili ve dvou zápasech o 213 bodů. Nejmladší minižáci se s Poděbrady rozešli smírně 1:1 na zápasy.

Junioři U19 – extraliga

BA Nymburk : BCM Orli Prostějov  78:71

Třetí utkání čtvrtfinále play-off extraligy juniorů jsme dokázali vyhrát a ujmout se vedení 2:1 v sérii. Výborně jsme v utkání začali a dostali se až do vedení o 20 bodů. O to jsme ale bohužel nekoncentrovaností přišli. V poslední čtvrtině jsme ale přece jen odskočili a utkání jsme vyhráli. Body: Kovář 22, Holoubek 14, Jirák 13, Kulich 10, Vejvar 8, Rylich 7, Valentíny 3, Mareš 1 Fauly:  21:22, Trojky:  6:9, TH:  25/20 : 30/16, čtvrtiny: 31:17, 17:15, 14:24, 16:15

BA Nymburk : BCM Orli Prostějov  79:87

V nedělním utkání jsme bohužel nevyužili možnosti sérii ukončit a v domácím prostředí jsme prohráli. Bohužel jsme celý první poločas dotahovali vedení soupeře a nedařilo se nám zejména na obranné polovině. Ve 3. čtvrtině jsme se dostali do vedení a na jejím konci jsme vedli 65:60. Bohužel poslední čtvrtina, hlavně jejich posledních 5 min, jsme na soupeře nestačili a ten zaslouženě vyhrál.

Body: Jirák 20, Kovář 15, Kábrt 15, Vejvar 7, Kulich a Valentíny 6, Mareš 3, Holoubek a Rylich 2 Fauly:  23:25, Trojky:  7:8, TH:  31/22 : 28/15, čtvrtiny: 20:22, 15:20, 30:18, 14:27

Starší žáci U15

Poslední dva zápasy odehráli žáci na venkovní palubovce. Byť obě prohráli, nezměnilo to nic na tom, že si vybojovali účast na Mistroství ČR v polovině května.

Sokol Sršni Písek : BA Nymburk 80:60

Body: Kosík 18, Frič 14, Bašta 8, Grmolenský 5, Cogan 4, Česal 4, Kejmar Lukáš 4, Dvorský 3, fauly: 8:8, TH: 8/5:0/0, trojky: 5:4, čtvrtiny: 22:10, 17:12, 24:16, 17:22

BŠ Tygři Praha : BA Nymburk  101:68

Body: Kosík 18, Frič 15, Česal 8, Kejmar 8, Bašta 6, Grmolenský 4, Dvorský 3, Steško 3, Přikryl 2, Cogan 1, trojky: 7:2, fauly: 17:17, TH: 23/12:12/4, čtvrtiny: 23:19, 35:15, 24:18, 19:16

rolex imitacion replicas rolex espana replicas relojes espana

Starší minižáci U13 - krajský přebor - finále

Družstvo Nymburka se jako vítěz skupiny B utkal ve dvou zápasech s vítězem skupiny A Benešovem. Soupeř ve své základní skupině prohrál tři zápasy a před prvním utkáním na domácí palubovce se dal očekávat možná vyrovnanější souboj. Výrazná převaha vyústila ve výhru o více než 110 bodů. ani nedělní odveta v Benešově nezabránila stobodové prohře domácích. Družstvo U13 BA Nymburk se tak stalo přeborníkem Středočeského kraje.

BA Nymburk : BC Benešov 127:15

Body: Křemen 21, Snop 18, Černý 16, Dittrich 16, Adamec 12, Nazarčuk 9, Šťastný 9, Hájek 8, Vodrážka 8, Nezdařil 6, Prokeš 4, fauly: 1:15, trojky: 1:0, čtvrtiny: 43:5, 27:6, 28:4, 29:0

BC Benešov : BA Nymburk  28:129

Body: Černý J. 22, Křemen 17, Snop 16, Dittrich 12, Nazarčuk 11, Hájek 8, Prokeš 8, Vrchota 8, Šťastný 7, Procházka 6, Vodrážka 6, Adamec 4, Nezdařil 4, trojky: 0:1, fauly: 17:1, čtvrtiny: 8:26, 6:32, 10:33, 4:38

Nejmladší minižáci U11 - krajský přebor

BA Nymburk - BA Poděbrady 44:57

V sobotu odpoledne se na naší palubovce odehrála utkání krajského finále kategorie U11. V něm se naše družstvo utkalo s družstvem Poděbrad. V prvním utkání jsme udělali spoustu chyb na obranné polovině, ale bojovali jsme až do konce a nakonec replique montre france z toho byl velice pěkný výkon. Prohra o 13 bodů (po korekci skóre..) nás určitě nemusí mrzet.

Body: Davídek 17, Poláček 8, Kubálek 5, Hazdra 4, Vrba 4, Hamtil 3, Farkaš 2, Kvíz 1, TH: 14/6, čtvrtiny: 8:17, 14:16, 6:17, 16:11

BA Poděbrady : BA Nymburk 34:38

Druhé utkání se mělo odehrát v neděli na domácí půdě Poděbrad, ale nakonec bylo přeloženo na sobotu. Hrálo se tedy znovu u nás. Další pěkný výkon kluků byl tentokrát korunován těsným vítězstvím! Je to tedy hezká tečka za sezónou a zlepšení našich hráčů se projevovalo v průběhu celé sezóny i na výsledcích. Všechny týmy, které nás na začátku sezóny porazili, jsme dokázali postupem sezóny přehrát a v posledním zápase se nám to povedlo i proti silným Poděbradům. Klukům patří velká gratulace!

Body: Davídek 12, Hamtil 10, Hazdra 4, Poláček 4, Sojka 2, Farkaš 2, Vrba 2, Hauser 2 TH: 8/2, čtvrtiny: 9:8, 8:8, 12:6, 10:11