JASNÉ VÝHRY VE VŠECH ZÁPASECH

Další dva týmy zasáhly do mistrovských soutěží. Mladší žáci přesvědčivě porazili Děčín a deklasovali Liberec a podobně jednoznačné výsledky měli i mladší minižáci ve dvojím souboji s Kolínem. Oba dva týmy jsou pochopitelně v tabulce na prvních místech.

Mladší žáci U14 - liga

BA Nymburk  : BK Děčín  94:36

Naši hráči v předehrávce ligy U14 porazili po velmi dobrém výkonu replicas bolsos hermes v prvních dvou čtvrtinách  Děčín vysokým bodovým rozdílem. Soupeř byl pro nás velká neznámá, a tak jsme nevěděli, s čím na nás vyrukuje. Ale my jsme od samého začátku na soupeře vletěli a většinou nedovolili soupeři dostat se přes půlící čáru. Bohužel ukolébáni velkým rozdílem v poločase jsme nedokázali pokračovat v nasazení v druhé polovině utkání. Bodově se prosadili všichni hráči.

Body: Křemen 18, Hájek 13, Adamec 13, Dittrich 10, Vrchota 10, Černý J. 6, Nazarčuk 4, Nezdařil 4, Procházka 4, Prokeš 4, Janoušek2, Snop 2, Mach 2, Vodrážka 2, čtvrtiny:  29:10, 24:6, 20:10, 21:10

BA Nymburk  : Kondoři Liberec   150:12

V nedělním utkání nastoupil tým U14 proti Kondorům z Liberce. Soupeře jsme již znali z předchozí sezóny, a tak jsme věděli, že to bude jednoduchý zápas. Aby hráči udrželi koncentraci po celou dobu utkání, měli limit daných sto padesát nastřílených bodů, jinak je čekal po zápase výběh. Limit splnili, ale opět  neproměněných jasných košů bez obránce se nám může ve vypjatých utkáních vymstít.

Body: Adamec 29, Křemen 29, Snop 23, Nazarčuk 14, Vrchota 11, Vodrážka 10, Dittrich 10, Hájek 6, Procházka 6, Prokeš 6,Mach 4, Nezdařil 2, čtvrtiny: 33:2, 37:2, 38:2, 42:6

Mladší minižáci U12 - krajský přebor

BA Nymburk - BC Kolín 76:20

Kategorie U12 nastoupila k prvním utkáním přípravné soutěže minižáků v neděli 22. září. Na domácí palubovce jsme přivítali družstvo z Kolína. Od úvodního rozskoku jsme jasně diktovali tempo hry. Kluci předvedli mnoho hezkých kombinací v útoku a i fyzickou replica orologi siti affidabili zdatnost v obraně. Úvodní vítězství 76:20 potvrdilo naši dominanci.

Body: Davídek 14, Hauser12, Hendrych a Kovač 10, Kubálek 8, Poláček 6, Hazdra, Újezdský, Kvíz a Tobiáš 4, TH: 1/7, čtvrtiny: 22:4, 18:4, 16:6, 20:6

BA Nymburk - BC Kolín 72:17

Druhé utkání se vyvíjelo víceméně stejně jako první. Soupeře jsme opět jasně přehráli a bereme tak výhru 72:17. Dvě vítězství jsou pochopitelně pozitivním startem do nové sezóny, ale je před námi ještě velká spousta práce.

Body: Davídek 14, Farkaš 13, Újezdský 10, Kovač, Hauser a Hazdra 8, Hendrych 7, Poláček 4, TH 5/2, čtvrtiny: 19:2, 15:9, 26:1, 12:5