Základní část - sk.Západ | 1.liga | 30.11.2018 0:00

DOMÁCÍ68
Sokol Písek
HOSTÉ75
Hala: ZŠ Nymburk

Chtěli jsme oplatit soupeři porážku z první poloviny soutěže, ale to se nám hluboce nepovedlo. Nástup do utkání byl nekoncentrovaný a se spoustou chyb. Jen za 1. čtvrtinu jsme měli 11 ztrát, což nám jindy stačí na celý zápas. Bohužel tradiční opory týmu se zkušenostmi z KNBL tentokrát tahouny nebyly. Naopak někteří hráči U19 odvedli solidní práci a věřme, že právě těmto pomohou zkušenosti z takových utkání v budoucí kariéře. Po poločasové přestávce jsme nebyli pozorní v obraně a dovolili jsme soupeři příliš snadných košů. Výsledkem je naprosto zbytečná prohra.

Body: Kolář 15, Holoubek 14, Kulich 12, Novotný 10, Plešingr 8, Mikula 6, Vejvar 3, fauly:  21:21, trojky:  7:8, TH:  23/15 : 21/13, čtvrtiny: 14:17, 18:14, 13:19, 23:25