Základní část | extraliga | 30.01.2019 0:00

DOMÁCÍ90
Junioři U19A
HOSTÉ84
Hala:

Utkání v Plzni bylo další nepovedené z naší strany. Úvod utkání jsme podcenili a nechali soupeře hned odskočit na rozdíl 10 bodů, který se nám maximálním nasazením podařilo ještě do konce čtvrtiny vyrovnat. Bohužel to ale bylo to lepší, co jsme v utkání předvedli. V obraně jsme nedokázali pokrýt kolektivní hru domácích a naší nepozorností jsme soupeři věnovali spoustu volných střel, které dokázal proměnit a následně i střely těžké přes hráče. Nezbývá než domácím pogratulovat k překvapivé výhře a připravit se na další zápasy.

Body: Kovář 26, Jirák 25, Plešingr 11, Kulich 10, Vejvar 5, Mareš 3, Holoubek 2, Valentíny 2 Fauly:  25:22, Trojky:  8:8, TH:  24/10 : 27/14, čtvrtiny: 23:22, 25:19, 21:18, 21:25