Základní část | extraliga | 02.12.2018 0:00

DOMÁCÍ70
Kadeti U17
HOSTÉ87
Hala:

V neděli jsme zajížděli na palubovku Litoměřic, kde jsme chtěli předvést stejný výkon jako v Liberci předešlý den. To se nám podařilo zejména v první čtvrtině, kterou jsme ovládli jasně 14:32 a vytvořili jsme si hned v úvodu pohodlný náskok. Domácí se však osmělili a začali hrát na útočné polovině více agresivně, ale na obranné půlce měli s naší rychlou hrou stále problém a tak i když jsme nedokázali příliš efektivně bránit, náš útok byl výborný o čemž svědčí i 25 nastřílených bodů během 2 čtvrtiny. Po změně stran přišel opět náš pověstný nástup do druhého poločasu, kde jsme dosáhli i nejvyššího rozdílu ve skóre který činil 32 bodů za stavu 47-79. V poslední čtvrtině jsme již neměli chuť bránit a ani běhat, čehož soupeř dokonale využil v posledních 5ti minutách utkání a díky vyhrané čtvrtině 19:6 korigoval na končených 70:87 v náš prospěch.

Škoda posledních 5ti minut, ve kterých jsme úplně vypadli z tempa a koncentrace, nicméně vítězství se počítá a tak před vánoční přestávkou držíme první místo v extralize s bilancí 9 výher a jedné porážky.

Body: Valentíny 24, Srník 23, Rylich 18, Novák 10, Kábrt 9, Vosejpka 3. Fauly: 13:12, Trojky: 30/7 : 30/8, TH: 12/11 : 17/11. Čtvrtiny: 14:32, 20:25, 17:24, 19:6.