a
b
s
o
l
v
e
n
t
i

BC Geosan Kolín

DEKSTONE Tuři Svitavy

Egoé Basket Brno

Cal State Fullerton Titans

ČEZ Basketball Nymburk

Egoé Basket Brno

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BK ISKRA Svit

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BKM Lučenec

Královští Sokoli

Základní část | extraliga | 27.01.2019 0:00

BK Loko Plzeň
DOMÁCÍ78
Kadeti U17
HOSTÉ89
Hala:

 

Po sobotní přejezdu z Písku do Plzně a následném přespání, nás v neděli čekal soupeř z kategorie "lehčích", dle aktuálního umístění v tabulce, ale věděli jsme že aktuální stav hráčů, není optimální a tak nás bude čekat velký boj. V prvním poločase hráli domácí hráči skvělý basketbal, který korunovali velkou úspěšností z poza trojkového oblouku, kdy každá druhá trojka skončila v našem koši a soupeř jich stihl za poločas celkem 6, k tomu se přidala naše nedobrá obrana, kdy jsme téměř vždy byli o krok vzad oproti soupeři a tak jsme do šaten odcházeli s 50ti bodovým přídělem.

Po taktické poradě a napření všech sil do druhého poločasu jsme začali stahovat 9ti bodové manko a šest minut před koncem utkání jsme otočili rozdíl ve skóre na naší stranu a ve slušném tempu jsme v posledních minutách několika povedenými akcemi a koši s faulem upravili rozdíl na konečných 11 bodů v náš prospěch a připsali jsme si tako sice téměř povinné, a však velmi cenné vítězství, které nás stále drží na předních příčkách v extraligové tabulce, čeká náš však ještě spousta práce zejména na obraně a ve zvýšení procenta střelby, soutěž je lehce za svou polovinou a tak nás čeká ještě spousta náročných zápasů, na které věříme už budou všichni hráči fyzicky připravení na 100%.

 

Body: Valentíny 29, Kábrt 25, Rylich 20, Novák 7, Vosejpka 6, Fišera 2. Fauly: 23:13, Trojky 28/8, 23/4. TH: 12/6, 27:19, čtvrtiny: 23:17, 27:24, 15:20, 13:28