Základní část | extraliga | 23.02.2019 0:00

DOMÁCÍ93
Kadeti U17
HOSTÉ103
Hala:

V prvním utkání na Ostravském výjezdu jsme se utkali proti NH Ostrava. Soupeře jsme na domácí palubovce dokázali bez problému porazit, ale do Ostravy jsme opět neodjížděli v kompletním složení a tak jsme proto očekávali zcela odlišný průběh utkání, což se také po pár minutách potvrdilo. Celkově se hrál útočně laděný basketbal od obou týmů, kdy se nedařilo ani jednomu ubránit klíčové hráče a tak se spíše hrálo koš za koš. Naši hráči si postupem času začali vytvářet značný bodový polštář, který narostl během utkání až na 20 bodů v náš prospěch. Domácí však nesložili zbraně ani v závěru za téměř rozhodnutého stavu a na začátku poslední čtvrtiny po našem prostřídání, ještě korigovali výsledek utkání na 10 bodů, nicméně s útočnou hrou jsme byli nadmíru spokojeni i díky skvělým individuálním výkonům Filipa Kábrta, Pavla Nováka a hlavně Juraje Valentínyho, který se blýskl čtyřiceti body, 21 doskoky a 3 asistencemi a 2 zisky s indexem 65 mohl být po utkání právem spokojen.

Body: Valentíny 40, Kábrt 26, Novák 24, Benák 4, Bečvář a Brož 3, Vosejpka 1, trojky 17/4:22/8, TH: 33/19:34/25, čtvrtiny: 25:34, 17:20, 22:26, 29:23