Základní část | extraliga | 24.03.2019 0:00

DOMÁCÍ90
Kondoři Liberec
HOSTÉ76
Hala: ZŠ, Nymburk

V neděli jsme přivítali poslední tým extraligy, který však nepřijel utkání jen odehrát, ale v 8 hráčích podal velice bojovný výkon. Náš cíl byl jasný a to po celý průběh zápasu rozdělit minuty mezi nominované hráče, což se nám podařilo a tak bylo utkání opticky poměrně vyrovnané o čemž svědčí i první tři čtvrtiny (21:17, 44:39, 65:62), do poslední 10ti minutovky jsme se již vrhli v plné síle a zejména zásluhou kapitána Františka Rylicha, který během 4 minut dokázal vsítit 12 bodů z toho 3x koš s faulem jsme definitivně soupeři odskočili a František všem ukázal, že jeho vleklé zranění je definitivně pryč.

Body: Rylich 34, Valentíny 21, Novák 14, Fišera 10, Srník 5, Bečvář 4, Najman 2. Trojky: 22/6, 26/7. TH: 21/10, 15/7. Čtvrtiny: 21:17, 23:22, 21:23, 25:14