Základní část - sk.B | liga | 15.09.2018 15:30

DOMÁCÍ76
BK Sluneta Ústí nL
HOSTÉ64
Hala: ZŠ, Nymburk

Úspěšně vstoupili žáci U15 BA Nymburk do ligové soutěže, která začala již v sobotu 15.9. Na domácí palubovce přivítali žáky z Ústí nad Labem. Na naší straně byla výšková převaha, kterou se soupeři snažili eliminovat ve vymezeném území velmi agresivní obranou, která byla často za hranicí pravidel. A když ústečtí přidali pár velmi šťastných tříbodových pokusů, utkání bylo vyrovnané. Po změně stran kluci v obraně doskočili řadu odražených míčů , které jsme zužitkovali jednoduchými koši z rychlého protiútoku. Po třetí čtvrtině jsme vedli o 17 bodů a ve čtvrtém dějství již kontrolovali důležité první vítězství.

Body: Dušan Dvorský 1, Josef Přikryl 2, Lukáš Kejmar 4, Petr Steško 5, František Česal 6, Martin Studnický 10, Tomáš Kosík 13, David Frič 17, Adam Kolář 18, skóre po čtvrtinách: 21:17, 35:26, 59:42, skóre jednotlivých čtvrtin: 21:17, 14:9, 24:16, 17:22, fauly 21:23