Základní část - sk.B | liga | 27.10.2018 0:00

DOMÁCÍ73
Kondoři Liberec
HOSTÉ59
Hala: ZŠ, Nymburk

V sobotním domácím utkání jsme přivítali druhý nejlepší tým skupiny B Kondory Liberec. První dvě hrací období se vyznačovala především velkým procentem ztracených míčů a řadou nepřesností na obou stranách. Naši kluci o něco lépe kombinovali v útoku, liberečtí lépe útočně doskakovali. Ve třetí čtvrtině obě družstva přidala na agresivitě v osobní obraně a to se odrazilo na velmi nepřesné střelbě, kdy jsme vstřelili pouhých 13 bodů a soupeř jen 10.. Čtvrtá čtvrtina rozhodla o našem vítězství,  využili jsme  výškovou převahu a odskočili soupeři na konečný rozdíl ve skóre 14 bodů. Tímto vítězstvím jsme si upevnili  první příčku ve skupině B ligové soutěže U 15.

Body: Kolář 17, Studnický, Kosík, Frič po 14, Kejmar, Steško po 6, Česal 2, fauly: 19:24, čtvrtiny: 16:11, 22:21, 13:10, 22:17