Základní část - sk.B | liga | 28.10.2018 0:00

DOMÁCÍ101
Žáci U15
HOSTÉ83
Hala:

V nedělním utkání, hraném  se stejným soupeřem v Liberci, nás domácí zaskočili hned v první čtvrtině neuvěřitelnou úspěšností střelby za tři body, kdy byli z této vzdálenosti pětkrát úspěšní a se skórem 27:16 jim dále narůstala křídla.  Druhou čtvrtinu jsme již hráli vyrovnaně  (26:23)a postupně jsme se dostávali zpět do utkání. Liberci vydržela střelecká muška i v dalším dějství a jejich náskok narostl až na rozdíl dvaceti bodů. V poslední čtvrtině se kluci snažili zkorigovat výsledek i střelbou za tři body, ale rozjetého soupeře se nám zastavit v tomto utkání nepodařilo. Nezbývá , než pogratulovat Liberci k předvedené hře a poučit se z chyb, které se budeme snažit v dalších trénincích odstranit. Pochvala patří klukům za bojovnost .

Body: Kolář 28, Kosík 18, Studnický 17, Frič 12 Steško , Česal po 4, fauly: 20:7, čtvrtiny: 27:16, 26:23, 24:18,24:26.