Základní část | krajský přebor | 15.09.2018 10:30

DOMÁCÍ50
BC Kolín
HOSTÉ11
Hala: ZŠ, Nymburk

Do druhého utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně a během první čtvrtiny jsme dokonce i prohrávali. Po konci první čtvrtiny jsme vedli v poměru 11:7, což vzhledem k výsledku z prvního utkání nemohlo uspokojit nikoho z nymburských. Zlepšená druhá čtvrtina zajistila do poločasu již pohodlné vedení 27:11. I tak ale bylo vidět řadu mezer na obou polovinách hřiště. Nymburská mašina se rozjela až ve druhém poločase. Na útočné polovině bylo stále co zlepšovat, ale za celý druhý poločas jsme neobdrželi ani bod! Konečný výsledek 50:11 je tedy nakonec zasloužený. Za zmínku stojí střela v poslední vteřině v podání našeho kapitána, která byla ovšem bohužel posouzena jako dvoubodová :). Na začátku utkání byl náš výkon rozpačitý, ale nakonec jsme utkání dokázali ovládnout. Bodově opět vyčníval Kuba Kovač (13), ale v útoku jsme opět předváděli pěkný kolektivní výkon. Za zmínku určitě stojí asistence Tomáše Hazdry, Jakuba Kubálka či naší posily z Českého Brodu - Patrika Hausera.

Body: Kovač 13, Davídek 6, Újezdský 6, Hazdra 6, Tobiáš 5, Hauser 4, Hamtil 4, Poláček 4, Sojka 22