Základní část | krajský přebor | 29.09.2018 0:00

DOMÁCÍ43
Pandy Čelákovice
HOSTÉ56
Hala: ZŠ, Nymburk

V rámci druhého hracího víkendu kategorie U11 přijel na naši palubovku tým Čelákovic. V první čtvrtině byl k vidění pěkný útočný basketbal s poměrně velkým množstvím přihrávek, ale také chyb na obranné polovině hřiště. V průběhu utkání soupeř často využíval jednoduché „hoď a běž“, což nám dělalo velké problémy. Bohužel nám dělalo problém dodržovat základní principy obrany a Pandy začaly navyšovat svůj náskok. Po nevydařené druhé čtvrtině jsme se nevzdali. Po poločasové přestávce jsme dokázali náskok lehce stáhnout a snad každý věřil, že v poslední čtvrtině se na soupeře dotáhneme. Bohužel se tak nestalo a Čelákovice si odváží zaslouženou výhru.

Body: Kovač 12, Újezdský 10, Davídek 6, Kubálek 4, Kvíz 4, Hauser 3, Poláček 2, Hazdra 2, čtvrtiny: 16:16, 4:16, 11:8, 12:16 TH: 5/1