Základní část | krajský přebor | 13.10.2018 0:00

DOMÁCÍ13
Nejml. minižáci U11
HOSTÉ56
Hala:

Do druhého utkání jsme vstoupili dobře na obranné polovině, ale bohužel jsme zahazovali spoustu šancí pod košem. Až do posledního dějství se však opakoval scénář prvního utkání a my tak díky dobré obraně a pěkným přihrávkám mohli hromadit body na své konto. Bohužel v poslední čtvrtině už kluci ztratili koncentrovanost a hlava už asi byla na cestě domů. Poslední čtvrtinu jsme prohráli 4:9 a to je pro nás jasným varováním. Ne všechny zápasy budou totiž před poslední čtvrtinou rozhodnuté. Každopádně sedm z osmi čtvrtin se nám podařilo odehrát dle našich představ a tak klukům patří gratulace k zaslouženým výhrám!

Body: Davídek 12, Újezdský 12, Poláček 9, Tobiáš 9, Kvíz 4, Hazdra 4, Kubálek 4, Hauser 2  TH: 6/4, čtvrtiny: 2:14, 2:14, 0:24, 9:4