EXL - Zákl.část sk.B | extraliga | 13.01.2019 0:00

DOMÁCÍ58
Mladší žáci U14
HOSTÉ74
Hala:

V prvním kole extraligy skupiny B naše družstvo zavítalo na palubovky Vlků Žďár nad Sázavou a Tygrů Brno.

V obou utkáních naše družstvo zvítězilo a to stejným rozdílem o 16 bodů. V obou utkáních jsme bojovali a všichni hráči zaslouží pochvalu za výkon, a kolektivní přístup. Výborná obrana a zakončování rychlých protiútoků vedlo k vedení již v první čtvrtině. Po zbytek utkání jsme udržovali náskok a oba dva soupeře jsme nepustili ke srovnání, ani ke snížení rozdílu. Hodně rozhodla střelba za tři body. V obou utkáních jsme dali 7 trojek. Byl to povedený vstup do extraligy a uvidíme jak se nám bude dařit v další části soutěže.

Body: Kolář 17, Křemen 17, Cogan 14, Janota 8, Jakubal 6, Dohnal 6, Ryl 4, Střítežský 2, TH: 15/9, fauly 18 trojky 7, čtvrtiny: 12:22, 25:36, 39:57,